KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327445
nr 1332 7445
Rune Brännborn
(f. 1928), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 2000. Olja på duk, 41x33 cm
Rune Brännborn, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:09:01
7/6 12:49:31
100 kr
8/6 18:20:02